KILKA SŁÓW O NAS

krótka historia naszej firmy


Nasza firma powstała w 2007r. Działamy głównie w obszarze branży produkcyjnej i Automotive. Od początku istnienia naszym największym atutem jest silne zaplecze projektowe, które w połączeniu z nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym pozwala sprostać nawet najbardziej ambitnym zadaniom. Filarem firmy BSK-TECH są nasi pracownicy – wspaniali ludzie, pełni pasji, którzy tworzą naszą zorganizowaną społeczność. Przemyślane inwestycje sprawiły, że firma BSK-TECH jest rozpoznawaną i cenioną marką zarówno na rynku polskim jak i światowym.


Odwiedź nasz park maszynowy.

NASZA MISJA

sprawiamy by było łatwiej


Naszą misja jest prosta - dążymy do tego, aby ludziom żyło się łatwiej.

Poprzez naszą działalność przyczyniamy się do powstawania coraz nowocześniejszych samochodów, którymi w bezpieczny sposób podróżują całe rodziny. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach produkcyjnych branży Automotive i to właśnie dzięki naszym produktom praca ludzi staje się lżejsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza.

NASZE PASJE

adrenalina i oktany


Każda pasja to ogromna wartość i motywacja
Firma BSK-TECH narodziła się ze wspólnej pasji do motoryzacji, która jest bardzo silną motywacją dla naszego zespołu. Zarówno my jak i nasi pracownicy to wielcy pasjonaci sportów motorowych. Aktywnie działamy wspierając lokalną społeczność rajdową, co zaowocowało stworzeniem zawodów samochodowych takich jak BSK-TECH RAJD WIKINGA oraz BSK-TECH Wyścigi Górskie, które odbywaj się cyklicznie od kilku lat. Imprezy te są organizowane na kultowych już trasach rajdowych, których w naszej okolicy nie brakuje. Sami również jesteśmy zawodnikami Bielawskiej Grupy Motorsport i można nas oglądać na rajdowych odcinkach specjalnych.