wczytuje...

Zamknij
Lokalizacja Produkty Zestaw naprawczy klamki VW Corrado

Zestaw naprawczy klamki VW Corrado


Jeśli nie możesz wejść do swojego VW Corrado w tradycyjny sposób i od jakiegoś czasu robisz to przez bagażnik z powodu awarii klamki to świetnie trafiłeś, bowiem mamy do zaoferowania świetny produkt jakim jest zestaw naprawczy do klamek VW Corrado, który pasuje zarówno do starego jak i nowego typu nadwozia. Jest to bolączka tych modeli, dlatego nasz produkt świetnie się sprawdza w naprawie wadliwej konstrukcji.

CENA DOTOCZY KOMPLETU, TJ LEWEJ I PRAWEJ STRONY!

Elementy są bardzo wysokiej jakości wykonane w technice laserowej CNC z bardzo mocnego, nierdzewnego materiału kwasoodpornego. Producent daje dożywotnią gwarancję na produkt !!!

 "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które potrzeba więcej czasu."

- Bartosz Pawarski

 Linia czasu
historia naszej firmy

Firma jest efektem pasji i poświęcenia założycieli oraz chęci stworzenia przedsiębiorstwa całkowicie polskiego, produkującego nietypowe części do samochodów sportowych oraz gadżety motoryzacyjne dostępne dla przeciętnego użytkownika przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Pierwsze projekty traktowane bardziej jako hobbistyczne zaczęły powstawać już w 2004r.Misja firmy

Każdy Klient jest dla nas ważny i zrobimy wszystko, aby był zadowolony ze współpracy. Największą satysfakcją jest to, że klient do nas wraca. Zarobione środki staramy się mądrze inwestować w rozwój przedsiębiorstwa. Dążymy do tego, aby nasz produkt nie poszukiwał klienta, ale aby klient poszukiwał naszego produktu. Nie ma rzeczy nie możliwych, tylko są takie, na które potrzebujemy więcej czasu.

Kierunek działania

Jako młodzi, ambitni przedsiębiorcy wykazujemy chęć współpracy z ludźmi aktywnymi, agresywnymi w biznesie, dążącymi do celu bez względu na trudności. Cenimy sobie innowacyjność, komunikatywność oraz skuteczność w działaniu - tak w kilku słowach można nas scharakteryzować. Nasze motto brzmi "Jesteśmy groźni bo zorganizowani".

Kontakt


BSK-TECH
ul. Jana III Sobieskiego 21

58-260 Bielawa

tel: 074 833-17-53 (godz.7-15)
biuro@bsk-tech.pl