wczytuje...

Zamknij
Lokalizacja Usługi Obróbka metali i tworzyw Szlifowanie

Szlifowanie

 

Szlifowanie jest to rodzaj obróbki wykończeniowej powierzchni za pomocą narzędzi ściernych, w wyniku której uzyskujemy duże dokładności wymiarowe, kształtowe oraz małą chropowatość.

Nasz park maszynowy umożliwia szlifowanie wałków, otworów i płaszczyzn z ogromną dokładnością (0,002mm), uzyskując przy tym gładką powierzchnię. Wykorzystujemy ściernice wykonane z korundu, diamentu, węglika krzemu oraz węglika boru. Dzięki temu mamy możliwość szlifowania nawet bardzo twardych materiałów takich jak stale wysoko hartowane czy węgliki spiekane. Szlifujemy również skomplikowane kształty wymagające często dorobienia specjalnego kształtu ściernicy. Detale możemy wykonać na podstawie dostarczonego wzorca, dokumentacji technicznej, modelu 3D, rysunku CAD.

Aby zobaczyć efekty naszej pracy zapraszamy do galerii
 "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które potrzeba więcej czasu."

- Bartosz Pawarski

 Linia czasu
historia naszej firmy

Firma jest efektem pasji i poświęcenia założycieli oraz chęci stworzenia przedsiębiorstwa całkowicie polskiego, produkującego nietypowe części do samochodów sportowych oraz gadżety motoryzacyjne dostępne dla przeciętnego użytkownika przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Pierwsze projekty traktowane bardziej jako hobbistyczne zaczęły powstawać już w 2004r.Misja firmy

Każdy Klient jest dla nas ważny i zrobimy wszystko, aby był zadowolony ze współpracy. Największą satysfakcją jest to, że klient do nas wraca. Zarobione środki staramy się mądrze inwestować w rozwój przedsiębiorstwa. Dążymy do tego, aby nasz produkt nie poszukiwał klienta, ale aby klient poszukiwał naszego produktu. Nie ma rzeczy nie możliwych, tylko są takie, na które potrzebujemy więcej czasu.

Kierunek działania

Jako młodzi, ambitni przedsiębiorcy wykazujemy chęć współpracy z ludźmi aktywnymi, agresywnymi w biznesie, dążącymi do celu bez względu na trudności. Cenimy sobie innowacyjność, komunikatywność oraz skuteczność w działaniu - tak w kilku słowach można nas scharakteryzować. Nasze motto brzmi "Jesteśmy groźni bo zorganizowani".

Kontakt


BSK-TECH
ul. Jana III Sobieskiego 21

58-260 Bielawa

tel: 074 833-17-53 (godz.7-15)
biuro@bsk-tech.pl