wczytuje...

Zamknij
Lokalizacja Usługi Obróbka metali i tworzyw Toczenie

Toczenie

 

Toczenie jest to rodzaj obróbki skrawaniem stosowany najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów w kształcie brył obrotowych. Podczas toczenia ruch główny wykonuje obracający się przedmiot, natomiast ruch posuwowy wykonuje narzędzie.

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników wykonujemy usługi toczenia elementów z takich materiałów jak stale narzędziowe (NC6, NC10, NC11LV, 1H13, 2H13, 4H13, 40H, C45, HMJ, 36HNM, 40HNM, 40HM i wiele innych), stale konstrukcyjne, stale gatunkowe, stale nierdzewne i kwasoodporne, aluminium, mosiądz, brąz, tworzywa sztuczne, węgliki spiekane, żeliwa. Toczymy bardzo małe detale oraz duże gabaryty często przekraczające średnicę 500mm. Wykorzystując precyzyjne narzędzia pomiarowe takie jak średnicówki, mikrometry, czujniki zegarowe i czujniki 3D, uzyskujemy bardzo dużą dokładność i powtarzalność wykonywanych detali. Detale możemy wykonać na podstawie dostarczonego wzorca, dokumentacji technicznej, modelu 3D, rysunku CAD.

Aby zobaczyć efekty naszej pracy zapraszamy do galerii.
 "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które potrzeba więcej czasu."

- Bartosz Pawarski

 Linia czasu
historia naszej firmy

Firma jest efektem pasji i poświęcenia założycieli oraz chęci stworzenia przedsiębiorstwa całkowicie polskiego, produkującego nietypowe części do samochodów sportowych oraz gadżety motoryzacyjne dostępne dla przeciętnego użytkownika przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Pierwsze projekty traktowane bardziej jako hobbistyczne zaczęły powstawać już w 2004r.Misja firmy

Każdy Klient jest dla nas ważny i zrobimy wszystko, aby był zadowolony ze współpracy. Największą satysfakcją jest to, że klient do nas wraca. Zarobione środki staramy się mądrze inwestować w rozwój przedsiębiorstwa. Dążymy do tego, aby nasz produkt nie poszukiwał klienta, ale aby klient poszukiwał naszego produktu. Nie ma rzeczy nie możliwych, tylko są takie, na które potrzebujemy więcej czasu.

Kierunek działania

Jako młodzi, ambitni przedsiębiorcy wykazujemy chęć współpracy z ludźmi aktywnymi, agresywnymi w biznesie, dążącymi do celu bez względu na trudności. Cenimy sobie innowacyjność, komunikatywność oraz skuteczność w działaniu - tak w kilku słowach można nas scharakteryzować. Nasze motto brzmi "Jesteśmy groźni bo zorganizowani".

Kontakt


BSK-TECH
ul. Jana III Sobieskiego 21

58-260 Bielawa

tel: 074 833-17-53 (godz.7-15)
biuro@bsk-tech.pl