wczytuje...

Zamknij
Lokalizacja Usługi Obróbka metali i tworzyw Frezowanie

Frezowanie

 

Frezowaniem w dużym skrócie można nazwać  rodzaj obróbki skrawaniem, w której ruch obrotowy wykonuje narzędzie, a posuwowy wykonywany jest przez przedmiot obrabiany.

Korzystając z nowoczesnych maszyn CNC oferujemy pełen zakres usług związanych z frezowaniem nawet bardzo skomplikowanych kształtów 3D. Frezujemy w takich  materiałach jak stale narzędziowe (NC6, NC10, NC11LV, 1H13, 2H13, 4H13, 40H, C45, HMJ, 36HNM, 40HNM, 40HM i wiele innych), stale konstrukcyjne, stale gatunkowe, stale nierdzewne i kwasoodporne, aluminium, mosiądz, brąz, tworzywa sztuczne, węgliki spiekane.  Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce materiałów twardych przekraczających nawet 60 HRc. Wykonujemy zarówno elementy o bardzo małych rozmiarach jak i duże gabaryty przekraczające nawet średnicę 2000mm. Nasz park maszynowy składa się tylko z nowych maszyn numerycznych, dlatego wykonywane przez nas detale maja bardzo dużą powtarzalność, dokładność oraz odpowiednią (estetyczną ) powierzchnię.  Dodatkowo posiadamy możliwość obróbki 4-osiowej  umożliwiającej frezowanie bardzo skomplikowanych kształtów (ślimaki, śruby, spirale itp.),  dokładne rozmieszczanie otworów i  wybrań na średnicy detalu.  Za pomocą sond pomiarowych renomowanej firmy RENISHAW możemy w detalach dostarczonych przez klienta dokładnie się bazować i skrawać określone z kształty lub grawerować dowolne napisy (np. oznaczenia w formach lub numery detali itp.) Detale możemy wykonać na podstawie dostarczonego wzorca, dokumentacji technicznej, modelu 3D, rysunku CAD.

Aby zobaczyć efekty naszej pracy zapraszamy do galerii.
 "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które potrzeba więcej czasu."

- Bartosz Pawarski

 Linia czasu
historia naszej firmy

Firma jest efektem pasji i poświęcenia założycieli oraz chęci stworzenia przedsiębiorstwa całkowicie polskiego, produkującego nietypowe części do samochodów sportowych oraz gadżety motoryzacyjne dostępne dla przeciętnego użytkownika przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Pierwsze projekty traktowane bardziej jako hobbistyczne zaczęły powstawać już w 2004r.Misja firmy

Każdy Klient jest dla nas ważny i zrobimy wszystko, aby był zadowolony ze współpracy. Największą satysfakcją jest to, że klient do nas wraca. Zarobione środki staramy się mądrze inwestować w rozwój przedsiębiorstwa. Dążymy do tego, aby nasz produkt nie poszukiwał klienta, ale aby klient poszukiwał naszego produktu. Nie ma rzeczy nie możliwych, tylko są takie, na które potrzebujemy więcej czasu.

Kierunek działania

Jako młodzi, ambitni przedsiębiorcy wykazujemy chęć współpracy z ludźmi aktywnymi, agresywnymi w biznesie, dążącymi do celu bez względu na trudności. Cenimy sobie innowacyjność, komunikatywność oraz skuteczność w działaniu - tak w kilku słowach można nas scharakteryzować. Nasze motto brzmi "Jesteśmy groźni bo zorganizowani".

Kontakt


BSK-TECH
ul. Jana III Sobieskiego 21

58-260 Bielawa

tel: 074 833-17-53 (godz.7-15)
biuro@bsk-tech.pl